| Ražotāja daļas numurs : | EVQ-P7L01K | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | EVQ-P7L01K(1).pdfEVQ-P7L01K(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | EVQ-P7L01K |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | EVQ-P7L01K(1).pdfEVQ-P7L01K(2).pdf |
| Izbeigšanās stils | Gull Wing |
| Pārslēgt ceļojumu | 0.20mm |
| Pārslēgšanas funkcija | Off-Mom |
| Sērija | EVQP7 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Kontūra | 4.70mm x 2.90mm |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 70°C |
| Darbības spēks | 160gf |
| Montāžas tips | Surface Mount, Right Angle |
| Mehāniskā dzīve | 100,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Apgaismojuma spriegums (nomināls) | - |
| Apgaismojuma veids, krāsa | - |
| Apgaismojums | Non-Illuminated |
| Iespējas | Board Guide |
| Kontaktu skaits @ Spriegums | 0.05A @ 12VDC |
| Circuit | SPST-NO |
| Pamatprodukta numurs | EVQ-P7 |
| Izpildes tips | Rectangular Button |
| Izpildmehānisma orientācija | Side Actuated |
| Piedziņas materiāls | - |
| Pievadu garums, taisnā leņķī | - |
| Piedziņas augstums pie PCB, vertikāls | - |







SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V