Kvalitāte un sertifikāti

"Kvalitātes pirmās" filozofijas saglabāšana Rxelectronics ir apņēmies nodrošināt saviem klientiem augstākās kvalitātes elektroniskos komponentus. Mēs veicam komponentu pārbaudi mūsu QC inspekcijas centros.

Ar ABI Sentry viltotu detektoru palīdzību


  • Atklāt trūkstošos vai nepareizos nomirst, obligāciju vadu trūkums, neprecīzas tapas un tapu pretestības variācijas
  • Pēc testēšanas atgrieziet vienkāršo caurlaidi vai neizdosies rezultātus
  • Piedāvā augstu uzticības līmeni komponentu autentiskumu


Vizuālā pārbaude

Izmantojot jaunākās mākslas augstas izšķirtspējas mikroskopu, Rxelectronics komanda veic vizuālās inspekcijas analīzi mūsu mājas lab.The daļas būtu pilnībā pārbaudītas virsmas analīzei, marķējot uz daļām, datuma kodu, coo, tapu statusu, kā arī saņemto daudzumu, iekšā Iepakojums, mitruma indikators, žāvēšanas prasības un pareizs ārējais iepakojums. Tas ir ātri un efektīvi, lai pabeigtu vizuālo pārbaudi, kas palīdzētu jums iegūt papildu zināšanas par detaļu virsmas statusu.

LOLDERBILITY TEST

Solderbility tests ir prioritāte novērtēt daļas ar svina tipa elektrodiem. Novērtējums tiktu veikts elektronisko komponentu noregulējumam atbilstoši "mitrināšanas bilances" principam.

De-kapsulācijas pakalpojums

Izmantojot instrumentus, lai korozētu detaļu ārējo iepakojumu, lai pārbaudītu, vai pastāv vafele, vafeļu lielums, ražotāja logotips, autortiesību gads, un vafeļu kodu, lai noteiktu mikroshēmas autentiskumu.

Komponentu funkcionālais tests

Testēšana pilnu funkcionalitāti daļu, kas ietvertu testēšanu DC parametru, lai nodrošinātu, ka daļām ir visas nepieciešamās funkcijas, pamatojoties uz attiecīgo datu lapu.

X-ray testēšana

X-ray testēšana ir reāllaika nesagraujošā analīze, lai pārbaudītu sastāvdaļas iekšējo aparatūru. Tas galvenokārt koncentrējas uz mikroshēmas, vafeļu lieluma, zelta stiepļu savienošanas diagrammas, ESD bojājumu un caurumu svina rāmja pārbaudi. Klienti var nodrošināt izmantojamus paraugus vai salīdzināt un pārbaudīt atlikušos produktus, kas iegādāti iepriekšējā periodā.


Kvalitāte sertificēta ar

ISO 9001: 2015 Sertifikāta reaģents Nr.: TUV100 04 4606
ISO 14001: 2015 Sertifikātu reaģents Nr.: TUV104 04 4606

Noklikšķiniet, lai skatītu sertifikātu:Rx-TUV CER.

Certificate Reagistration No.: TUV100 04 4606 Certificate Reagistration No.: TUV100 04 4606
Produkts RFQ