Privātuma politika

Rxelectronics ir apņēmies aizsargāt jebkuru informāciju, ko mēs apkopojam un ierobežos tās lietošanu tiem mērķiem, kurus mēs uzskatām, palīdzēs mums labāk apkalpot mūsu klientus.
Lūdzu, pārskatiet tālāk norādīto politiku, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs apkopojam un izmantojam elektronisko informāciju.

Informācijas vākšana, izmantošana un koplietošana


Reģistrācija: Mēs apkopojam informāciju, ko sniedzat mums, reģistrējoties, lai izmantotu mūsu tīmekļa vietni vai citus tiešsaistes pakalpojumus. Informācija, ko mēs apkopojam var ietvert savu vārdu, pasta adresi, telefona un / vai faksa numurus, e-pasta adresi un citu informāciju par jūsu uzņēmumu, kas ļauj mums labāk kalpot jums.

Tīmekļa vietnes lietošana: Mēs apkopojam informāciju par mūsu tīmekļa vietņu izmantošanu un navigāciju lietotājiem. Informācija, ko mēs apkopojam, tostarp lietotāju IP adreses un lapas, skatoties, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, palīdz mums analizēt tendences, diagnosticējot problēmas, vietnes uzturēšanu un informācijas apkopošanu apkopotai lietošanai.

Biļeteni un e-pasts: Mēs varam nosūtīt jums biļetenus un e-pastus par mūsu produktiem un pakalpojumiem vai citu informāciju, mēs uzskatām, ka jūs varat interesēt jūs. Turklāt mēs varam jums informēt par vietnes atjauninājumiem.

Jūsu piekļuve informācijai un kontrolei

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no jebkādiem turpmākiem kontaktiem no mums. Jūs jebkurā laikā varat veikt sekojošus, sazinoties ar mums, izmantojot mūsu tīmekļa vietnē norādīto e-pasta adresi vai tālruņa numuru:

Skatiet, kādi dati mums ir par jums, ja tādi ir
Mainīt vai labot visus datus par jums
Ļaujiet mums izdzēst visus datus par jums
Izteikt jebkādas bažas, kas jums ir par jūsu datu izmantošanu

Mēs nepārdosim vai iznomāt jebkuru informāciju, ko mēs savācam caur mūsu tīmekļa vietnēm ar ikvienu. Un mēs aicinām jūs sazināties ar mums info@RXelectronics.com, ja jums ir kādi jautājumi.


Produkts RFQ