Termins un nosacījumi

Pārdošanas noteikumi

Visi pasūtījumi, kas novietoti ar rxelektroniku, attiecas šī Līguma noteikumi, tostarp šādi pārdošanas noteikumi. Jebkura apgalvotā pārmaiņa, ko pircēja iesniegusi jebkurā papildu dokumentācijā, tiek skaidri noraidīts. Preprinted Noteikumi un nosacījumi pirkuma kārtībā pircēja un / vai rxelectronics nespēja iebilst pret pretrunīgiem vai papildu terminiem nemainīsies vai pievienot noteikumiem šo nolīgumu. Pieņemot šo pārdošanas kārtību, Pircējs pieņem visus pārdošanas pasūtījuma noteikumus un nosacījumus. Ciktāl jebkurš šā nolīguma noteikums ir pretrunā jebkurā termiņā vai nosacījumā, kas noteikts jebkurā iepriekšējā vai turpmākā dokumentācijā, šā nolīguma noteikumi aizstāj un kontrolē. Pasūtījumi, kas novietoti veidlapās, kas atšķiras no šiem noteikumiem un nosacījumiem, var pieņemt, bet tikai uz to, ka šī Līguma noteikumi būs dominēt, un šādi noteikumi būs vienīgais noteikums, kas reglamentē rīkojumu. Jebkurš šo noteikumu pārkāpums radīs turpmāko uzņēmējdarbību pārtraukšanas.

Pasūtījuma apstiprināšana un pieņemšana

Pircējam būtu jāpaplašina pasūtījums, ieskaitot jebkuru būtisku informāciju ar precizitāti pietiekamā laikā, lai rxelektronika varētu pabeigt pasūtījumu. Rxelectronics specializējas produktu trūkuma izpēti un iepirkumu grūti atrast sastāvdaļas. Pircējs atzīst, ka šim produktam vairs nebūs izsekojamības oriģinālajam ražotājam, jo ​​īpaši attiecībā uz produktu ar vecākiem datuma kodiem. Pircējam ir jāparedz pasūtījuma laikā, ja tas prasa izsekojamību papertrail, kas attiecas uz sākotnējo ražotāju produktu pieņemšanai. Ja pircējs nav skaidri pieprasījis izsekojamību, pircējs atsakās no tiesībām atgriezties produktam izsekojamības dokumentācijas trūkumam, un Rxelectronics noraidīs jebkādu atgriešanās pieprasījumu izraisīja izsekojamības dokumentācijas trūkumu. Pasūtījuma pieņemšana ir skaidri saistīta ar pārdošanas rīkojuma noteikumiem un nosacījumiem, un nekādā gadījumā nav kāds no Pircēja pieņemšanas noteikumiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir apstiprinājuši vai citādi, kļūst par daļu no pārdošanas pasūtījuma.
Pirms pasūtījuma apstrādes var pārbaudīt pasūtījumu ar Rxelectronics, mēs varam pārbaudīt jūsu maksājuma veidu, piegādes adresi un / vai nodokļu atbrīvojumu identifikācijas numuru (ja tāds ir) pirms pasūtījuma apstrādes. Jūsu pasūtījuma ar Rxelectronics izvietošanu ir šajā nolīgumā ietverto noteikumu pieņemšana.
Pircējs atzīst, ka Rxelectronics var pabeigt pasūtījumu, apstrādājot pasūtījumu pēc līdzekļu pārbaudes un produkta nosūtīšanas.
Rxelectronics var arī pēc saviem ieskatiem noraidīt pasūtījumu un atteikties pabeigt jebkuru daļu no tā. Ja mēs neizdosimies pabeigt savu pasūtījumu rezultātā no dažiem negaidītiem iemesliem, oficiāls paziņojums tiktu risināts, izmantojot e-pasta adresi vai citu kontaktinformāciju, kas sniegta jūsu pasūtījumā. Nevienu pasūtījumu nevar uzskatīt par pabeigtu, līdz produkts ir nosūtīts.

Produkta informācija un cenas

Rxelectronics ir apņēmies nodrošināt mūsdienīgu un precīzu informāciju par produktiem un cenām, bet negarantē jebkuras šādas informācijas valūtu vai precizitāti. Rxelectronics nav pārstāvis attiecībā uz precizitāti vai pilnīgumu produkta informāciju, un atsakās no visām pārstāvniecībām, garantijām un saistībām saskaņā ar jebkuru teoriju attiecībā uz informāciju par produktu. Jebkuras drukas vai citas kļūdas vai izlaidumi jebkurā pārdošanas literatūrā, cenu noteikšanā, rēķinā vai citē ir pakļauta korekcijai bez atbildības par Rxelectronics daļu. Rxelectronics iesaka pircējam apstiprināt jebkuru informāciju par produktu pirms lietošanas vai rīkojoties uz šādu informāciju. Visa produkta informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma, un Rxelectronics nav atbildīgs par tipogrāfiskiem vai citām kļūdām vai bezdarbību informāciju. Rxelectronics patur tiesības veikt izmaiņas jebkura produkta un / vai sniegtā pakalpojuma specifikācijās, kas ir vajadzīgi, lai tie atbilstu attiecīgajām likumā noteiktajām prasībām vai izriet no jebkādām izmaiņām ražotāja produkta specifikācijā, kas būtiski neietekmē kvalitāti vai veiktspēju.

Elektronisko komponentu un citu preču cenu noteikšana ir noteikta, pamatojoties uz tirgus tendenci. Cenas un pieejamība var tikt mainīta jebkurā laikā pirms Rxelectronics pabeigšanas jūsu pasūtījumu. Citāti, ja vien nav norādīts citādi, ir spēkā tikai tajā jautājuma dienā, un Rxelectronics var tos mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma. Produkta cenu noteikšana pirms nosūtīšanas var palielināt pēc jebkura RXELECTRONICS izmaksu pieauguma, tirgus apstākļu vai citu iemeslu dēļ, kas pārsniedz Rxelectronics saprātīgu kontroli. Cenas ir paredzētas tikai produktiem un neietver nodokļus, piegādes izmaksas, pienākumus un citus maksājumus vai nodevas, piemēram, maksu par īpašu iepakojumu un marķējumu produktiem, atļaujām, sertifikātiem, muitas deklarācijām un reģistrāciju. Ja vien Rxelectronics priekšlikumā nav norādīts citādi, citāts vai rēķins, pircējs ir atbildīgs par jebkuru papildu maksu. Produkti tiek pārdoti uz "AS-ir" un "kā pieejams". Jebkura neatbilstības atklāšana produkta aprakstā, pieejamība vai cenu noteikšana, kas norādīta jūsu pasūtījumā, mēs nekavējoties informēsim ar iespējām novērst problēmu. Rxelectronics patur tiesības sadalīt produktu pārdošanu starp saviem pircējiem.

Produkta pieņemšana

Pircējam rakstiski jāpaziņo par jebkādiem ārējā iepakojuma bojājumiem vai produktiem, trūkumu vai citu neatbilstību ("vizuālo defektu") piecu darba dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas un pirms nosūtīšanas līdz gala klientam; Pretējā gadījumā pircējs tiek uzskatīts, ka ir pieņēmis produktus un nevar atsaukt pieņemšanu. Ja pircējs nespēj sniegt šādu paziņojumu, preces tiks uzskatītas par pieņemtajām visos aspektos. Jebkuras pasūtījuma daļas izmantošana pēc piegādes ir apstiprinājums un pasūtījuma pieņemšana pircējam.

Atgriežas un kompensācijas

Visi Rxelektronikas produkti ir norādīti precīzi ražotāja nosaukumi un daļu numuri. Lūdzu, rūpīgi pārbaudiet daļas numuru, zīmolu un citu saistīto informāciju pirms pasūtījuma veikšanas. Rxelectronics nepieņems nekādu atgriešanās vai aizvietošanas pieprasījumu, ja klienti kļūdās paši par sevi.

1. Atgriešanās vai aizstāšanas nosacījumi:

1). Lūdzu, pārliecinieties, vai vienību saņemšana un pārbaude vienas nedēļas laikā pēc preču saņemšanas.
2). Ja ir kvalitatīvas problēmas, lūdzu, parādiet testa ziņojumu no pilnvarotām testēšanas iestādēm vai iesniedza lietotāja defektu atgriezenisko ziņojumu 30 dienu laikā. Tas netiek pieņemts, kad beidzies. Lūdzu, saglabājiet sākotnējo iepakojumu un marķējumu visiem produktiem, kas ir jāatdod vai jāaizstāj.
3). Ja faktiskais saņemšanas skaits un modelis neatbilst, lūdzu, sniedziet čokurus, preces un ar to saistītos attēlus, lai pierādītu. Pēc tam, kad apstiprināja, ka Rxelectronics nosūtīja nepareizas preces, Rxelectronics organizēs to savlaicīgu aizvietotāju.
4). Ja pieteikties atgriešanos produktu kvalitātes problēmu dēļ, jums ir jāsniedz detalizēts veiktspējas testa ziņojums, kas darbojas kā aizstājējus vai atgriež pierādījumus par Rxelectronics sarunām ar piegādātājiem.
5). Par pirkuma pasūtījumu izdeva PVN rēķinu, jums ir jānosūta rēķins atpakaļ uz mums, kā arī pēc atgriešanās apstiprināšanas.

2. Non-pieņemšanas nosacījumi atdevi vai aizstāšanai

1). Oriģināls iepakojums un etiķetes ir bojātas vai trūkst.
2). Jau lietoti vai pārbaudīti produkti (izņemot produktu kvalitātes problēmas)
3). Ja Klients 30 dienu laikā neuzrāda nekādu iebildumu pret produkta kvalitāti, Rxelectronics to ņems kā produkta kvalitāte pilnībā atbilst prasībām pēc noklusējuma.
4). Klienta kļūda nepareiziem pasūtījumiem.

3. Atgriezties adrese: ja tiek apstiprinātas atgriešanās vai nomaiņas, mēs piedāvājam Jums konkrētu sūtījumu adresi, lai atgrieztos vai aizstājējus.

4. Procesa laiks klientu apkalpošanai:

1). Rxelectronics klientu apkalpošanas pārstāvji pieņems un atrisinās atgriešanās pieteikumus 2 dienu laikā pēc tam, kad klienti tos iesnieguši.
2). Rxelectronics atmaksās vai aizstās preces pēc atgriešanās atpakaļ.

5.Returns kravu apraksts:

1). Rxelektronika sedz kravas izmaksas, ko izraisa nepareizs daudzums, nepareizs modelis un produktu kvalitātes problēmas.
Produkts RFQ