| Ražotāja daļas numurs : | LMS1240P6W1ZPC |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | NetPower Corporation |
| Krājumu stāvoklis : | 10 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 24V 6W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LMS1240P6W1ZPC.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMS1240P6W1ZPC |
|---|---|
| Ražotājs | NetPower Corporation |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 24V 6W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 10 pcs |
| Datu lapas | LMS1240P6W1ZPC.pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 24V |
| Spriegums - Izolācija | 1.5 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 9V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm) |
| Sērija | LM (6W) |
| Jauda (vatos) | 6 W |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP Module, 7 Leads |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | Remote On/Off |
| Efektivitāte | 87% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 250mA |
| Kontroles funkcijas | Enable, Active High |
| Pamatprodukta numurs | LMS1240 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cURus |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 12V 6W
SWITCHING CONTROLLER
DC DC CONVERTER 15V 10W
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER 15V 10W

IC TXRX RS422/485 30MBPS 8SOIC
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MDIP

IC TXRX RS422/485 30MBPS 8SOIC

IC TXRX RS422/485 30MBPS 8SOIC