| Ražotāja daļas numurs : | MCP48CMB08-20E/ST |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 73 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MCP48CMB08-20E/ST(1).pdfMCP48CMB08-20E/ST(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MCP48CMB08-20E/ST |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 73 pcs |
| Datu lapas | MCP48CMB08-20E/ST(1).pdfMCP48CMB08-20E/ST(2).pdf |
| Spriegums - Supply, Digital | 1.8V ~ 5.5V |
| Spriegums - Supply, Analog | 1.8V ~ 5.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-TSSOP |
| Izstādes laiks | 16µs (Typ) |
| Sērija | MCP |
| Atsauces veids | External, Internal, Supply |
| Iepakojums / lieta | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Iesaiņojums | Tube |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 8 |
| Bitu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.1, ±0.1 |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Datu saskarne | SPI |
| Arhitektūra | R-2R |







IC DAC 10BIT 16QFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP
IC DAC 10BIT 10DFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP
IC DAC 8BIT V-OUT 20QFN
IC DAC 8BIT 10MSOP
IC DAC 8BIT V-OUT 20QFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP
IC DAC 8BIT V-OUT 20QFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20QFN