| Ražotāja daļas numurs : | AT30TSE754-XM8-T | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 5070 pcs Stock |
| Apraksts : | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8MSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AT30TSE754-XM8-T.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AT30TSE754-XM8-T |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8MSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5070 pcs |
| Datu lapas | AT30TSE754-XM8-T.pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Testa stāvoklis | 0°C ~ 55°C (-20°C ~ 105°C) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-MSOP |
| Sērija | - |
| Sensora tips | Digital, Local |
| Sensora temperatūra - tālvadība | - |
| Sensora temperatūra - vietējā | -55°C ~ 125°C |
| Izšķirtspēja | 11 b |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izvades veids | I²C/SMBus |
| Citi vārdi | AT30TSE754-XM8-TCT |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Shutdown Mode |
| Detalizēts apraksts | Temperature Sensor Digital, Local -55°C ~ 125°C 11 b 8-MSOP |
| Precizitāte - visaugstākā (viszemākā) | ±1.5°C (±3°C) |








SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR
SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UDFN

SENSOR DIGITAL -55C-125C 8MSOP

SENSOR DIGITAL -55C-125C 8MSOP

SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC

SENSOR DIGITAL -55C-125C 8MSOP

SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UDFN

SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC