| Ražotāja daļas numurs : | 445C33E16M00000 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CTS Electronic Components |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 445C33E16M00000(1).pdf445C33E16M00000(2).pdf445C33E16M00000(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 445C33E16M00000 |
|---|---|
| Ražotājs | CTS Electronic Components |
| Apraksts | CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 445C33E16M00000(1).pdf445C33E16M00000(2).pdf445C33E16M00000(3).pdf |
| Tips | MHz Crystal |
| Izmērs / Izmēri | 0.197' L x 0.126' W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sērija | 445 |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD, No Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 70°C |
| Darbības režīms | Fundamental |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Kravas ietilpība | 20pF |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.053' (1.35mm) |
| Frekvences tolerance | ±30ppm |
| Frekvences stabilitāte | ±30ppm |
| Biežums | 16 MHz |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 40 Ohms |







CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD