| Ražotāja daļas numurs : | 5435 BK199 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Alpha Wire |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 5COND 16AWG BLACK 1000' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 5435 BK199(1).pdf5435 BK199(2).pdf5435 BK199(3).pdf5435 BK199(4).pdf5435 BK199(5).pdf5435 BK199(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 5435 BK199 |
|---|---|
| Ražotājs | Alpha Wire |
| Apraksts | CABLE 5COND 16AWG BLACK 1000' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 5435 BK199(1).pdf5435 BK199(2).pdf5435 BK199(3).pdf5435 BK199(4).pdf5435 BK199(5).pdf5435 BK199(6).pdf |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| spriegums | 600 V |
| Izmantošana | Communication, Control |
| Aizsardzības veids | - |
| Shield Materiāls | - |
| Vairoga pārklājums | - |
| Sērija | Xtra-Guard® 1 |
| Vērtējumi | ISO 10993, UL Style 2501 |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 105°C |
| Diriģentu skaits | 5 |
| Garums | 1000.0 (304.8m) |
| Jakas krāsa | Black |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0630" (1.600mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.464" (11.79mm) |
| Iespējas | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Diriģents | 19/0.0117" |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | 5435 |







CABLE 5COND 16AWG SLATE 100'
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM

CONN PC PIN CIRC .018DIA TINLEAD

TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
MINI TRAFFIC LIGHT - 6.5CM TALL
CABLE 5COND 16AWG SLATE 1000'

TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
CBL 5COND 16AWG SLATE 1000=1000'

TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM
CABLE 5COND 16AWG SLATE 500'