MMF204FRE2R87
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : MMF204FRE2R87
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Yageo
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES SMD 1% 0.4W MELF
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : MMF204FRE2R87.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr MMF204FRE2R87
Ražotājs Yageo
Apraksts RES SMD 1% 0.4W MELF
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas MMF204FRE2R87.pdf
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts MELF
Izmērs / Izmēri 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sērija MMF
Pretestība 2.87 Ohms
Jauda (vatos) 0.4W, 2/5W
Iepakojums / lieta MELF, 0204
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C