RMCS2512FT2K74 attēlsStackpole Electronics Inc Attēls var būt pārstāvība.
RMCS2512FT2K74
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : RMCS2512FT2K74
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Stackpole Electronics, Inc.
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 2.74K OHM 1% 1W 2512
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : RMCS2512FT2K74(1).pdfRMCS2512FT2K74(2).pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr RMCS2512FT2K74
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 2512
Izmērs / Izmēri 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sērija RMCS
Pretestība 2.74 kOhms
Vērtējumi -
Jauda (vatos) 1W
Iepakojums / lieta 2512 (6432 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.028" (0.70mm)