| Ražotāja daļas numurs : | RMCS2512FT2K74 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 2.74K OHM 1% 1W 2512 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCS2512FT2K74(1).pdfRMCS2512FT2K74(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCS2512FT2K74 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 2.74K OHM 1% 1W 2512 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RMCS2512FT2K74(1).pdfRMCS2512FT2K74(2).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 2512 |
| Izmērs / Izmēri | 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) |
| Sērija | RMCS |
| Pretestība | 2.74 kOhms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 1W |
| Iepakojums / lieta | 2512 (6432 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.028" (0.70mm) |
| Iespējas | Anti-Sulfur |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 2.49K OHM 1% 1W 2512
RES 2.7K OHM 1% 1W 2512
RES 2.61K OHM 1% 1W 2512
RES 2.67K OHM 1% 1W 2512
RES 2.8K OHM 1% 1W 2512
RES 2.55K OHM 1% 1W 2512
RES 2.87K OHM 1% 1W 2512
RES 2.94K OHM 1% 1W 2512
RES 2.05M OHM 1% 1W 2512
RES 2M OHM 1% 1W 2512