CSR2010FK10L0 attēlsStackpole Electronics Inc Attēls var būt pārstāvība.
CSR2010FK10L0
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : CSR2010FK10L0
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Stackpole Electronics, Inc.
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 0.01 OHM 1% 1W 2010
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr CSR2010FK10L0
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 2010
Izmērs / Izmēri 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Sērija CSR
Pretestība 10 mOhms
Jauda (vatos) 1W
Iepakojums / lieta 2010 (5025 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.026" (0.65mm)