| Ražotāja daļas numurs : | CSR2010FK10L0 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 0.01 OHM 1% 1W 2010 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CSR2010FK10L0(1).pdfCSR2010FK10L0(2).pdfCSR2010FK10L0(3).pdfCSR2010FK10L0(4).pdfCSR2010FK10L0(5).pdfCSR2010FK10L0(6).pdfCSR2010FK10L0(7).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CSR2010FK10L0 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 0.01 OHM 1% 1W 2010 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CSR2010FK10L0(1).pdfCSR2010FK10L0(2).pdfCSR2010FK10L0(3).pdfCSR2010FK10L0(4).pdfCSR2010FK10L0(5).pdfCSR2010FK10L0(6).pdfCSR2010FK10L0(7).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 2010 |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm) |
| Sērija | CSR |
| Pretestība | 10 mOhms |
| Jauda (vatos) | 1W |
| Iepakojums / lieta | 2010 (5025 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.026" (0.65mm) |
| Iespējas | Current Sense |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 0.033 OHM 1% 1W 2010
RES 0.025 OHM 1% 1W 2010
RES 0.02 OHM 1% 1W 2010

RESISTOR
RES 0.015 OHM 1% 1W 2010

1/2" DRIVE SOCKET RAIL
RES 0.016 OHM 1% 1W 2010

CAP TANT 22UF 10% 50V AXIAL
RES 1 OHM 1% 1W 2010

RESISTOR