100PK22MEFC6.3X11 attēlsRubycon Attēls var būt pārstāvība.
100PK22MEFC6.3X11
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 100PK22MEFC6.3X11
RoHs statuss : Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Ražotājs / zīmols : Rubycon
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : 100PK22MEFC6.3X11(1).pdf100PK22MEFC6.3X11(2).pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 100PK22MEFC6.3X11
Ražotājs Rubycon
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums Noliktavā
Spriegums - nominālā 100V
Tolerance ±20%
Zemes virsmas zemes lielums -
Izmērs / Izmēri 0.248" Dia (6.30mm)
Sērija PK
Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence 135mA @ 120Hz
Ripple current @ augsta frekvence 202.5mA @ 10kHz
Vērtējumi -
Polarizācija Polar
Iepakojums Tape & Box (TB)
Iepakojums / lieta Radial, Can
Darbības temperatūra -40°C ~ 85°C
Montāžas tips Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks 19 Weeks
Mūžs @ temp. 2000 Hrs @ 85°C
Vadošā atstarpe 0.098" (2.50mm)
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.492" (12.50mm)
ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) -
Detalizēts apraksts 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Ietilpība 22µF