| Ražotāja daļas numurs : | 100PK22MEFC6.3X11 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 100PK22MEFC6.3X11(1).pdf100PK22MEFC6.3X11(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 100PK22MEFC6.3X11 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 100PK22MEFC6.3X11(1).pdf100PK22MEFC6.3X11(2).pdf |
| Spriegums - nominālā | 100V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sērija | PK |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 135mA @ 120Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 202.5mA @ 10kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums | Tape & Box (TB) |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 19 Weeks |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Vadošā atstarpe | 0.098" (2.50mm) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.492" (12.50mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Detalizēts apraksts | 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| Ietilpība | 22µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RAD TH
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL

CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL TH
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL