| Ražotāja daļas numurs : | FMR-5A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | OptiFuse |
| Krājumu stāvoklis : | 578 pcs Stock |
| Apraksts : | THRU HOLE FUSE, FAST ACTING 5A |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | FMR-5A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | FMR-5A |
|---|---|
| Ražotājs | OptiFuse |
| Apraksts | THRU HOLE FUSE, FAST ACTING 5A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 578 pcs |
| Datu lapas | FMR-5A.pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 250 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.335" Dia x 0.327" H (8.50mm x 8.30mm) |
| Sērija | FMR |
| Reakcijas laiks | Fast Blow |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can, Vertical |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Kušanas temperatūra I²t | 6.2 |
| Drošinātāju tips | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 5 A |
| Krāsa | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 50A |
| Pamatprodukta numurs | FMR |
| Apstiprināšanas aģentūra | CSA, cULus, UL |







THRU HOLE FUSE,FAST ACTING 800MA
THRU HOLE FUSE,FAST ACTING 500MA
THRU HOLE FUSE, FAST ACTING 4A

Circular Metal
THRU HOLE FUSE, FAST ACTING 6.3A
THRU HOLE FUSE,FAST ACTING 315MA

Circular Metal
THRU HOLE FUSE, FAST ACTING 6.3A
THRU HOLE FUSE,FAST ACTING 3.15A
THRU HOLE FUSE, FAST ACTING 50MA