| Ražotāja daļas numurs : | AX47GK | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Ohmite | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 4.7 OHM 10% 3.5W RADIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AX47GK.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AX47GK |
|---|---|
| Ražotājs | Ohmite |
| Apraksts | RES 4.7 OHM 10% 3.5W RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AX47GK.pdf |
| Tolerance | ±10% |
| Temperatūras koeficients | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Radial Lead |
| Izmērs / Izmēri | 0.591" L x 0.827" W (15.00mm x 21.00mm) |
| Sērija | PulsEater® A |
| Pretestība | 4.7 Ohms |
| Jauda (vatos) | 3.5W |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.102" (28.00mm) |
| Iespējas | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Ceramic |







CONN PLUG FMALE XLR 4P SOLDER
CONN PLUG FMALE XLR 4P SLDR CUP

RES 470 OHM 10% 3.5W RADIAL
METAL XLR PLUG STR CORD 4 SKT BU
RES 47 OHM 3.5W 10% RADIAL
RES 4.7 OHM 10% 3.5W RADIAL
RES 47 OHM 10% 3.5W RADIAL
CONN PLUG FMALE XLR 4P SLDR CUP
CONN PLUG FMALE XLR 4P SLDR CUP

AX401-00187