| Ražotāja daļas numurs : | PPB2203100KHS |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Nichicon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PPB2203100KHS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PPB2203100KHS |
|---|---|
| Ražotājs | Nichicon |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Sprieguma reitings - DC | 2000V (2kV) |
| Sprieguma reitings - AC | 700V |
| Tolerance | ±10% |
| Izbeigšana | PC Pins |
| Izmērs / Izmēri | 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) |
| Sērija | PPB |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Vadošā atstarpe | 1.083" (27.50mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.299" (33.00mm) |
| Iespējas | - |
| Dielektriskie materiāli | Polypropylene (PP), Metallized |
| Ietilpība | 0.1 µF |
| Pieteikumi | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber |
CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC RAD
CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 2KVDC RAD
CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 10% 2KVDC RAD