| Ražotāja daļas numurs : | MAX5721AUA |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 3500 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 10BIT V-OUT 8UMAX |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX5721AUA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 10BIT V-OUT 8UMAX |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3500 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-µMAX |
| Izstādes laiks | 10µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 2 |
| Bitu skaits | 10 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5, ±1 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Datu saskarne | 3-Wire Serial, DSP, Microwire, QSPI, SPI |
| Arhitektūra | String DAC |








IC DAC 10BIT DUAL LP SER 8-UMAX

20-BIT VOLTAGE DAC

IC DAC 10BIT DUAL LP SER 8-UMAX

20-BIT VOLTAGE DAC

KIT EVAL FOR MAX5719

IC DAC 10BIT DUAL LP SER 8-UMAX

IC DAC 20BIT V-OUT 14SOIC

IC DAC 10BIT DUAL LP SER 8-UMAX

IC DAC 12BIT DUAL LP SER 8-UMAX

20-BIT VOLTAGE DAC