| Ražotāja daļas numurs : | MBRB20200CT |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SCHOTTKY DIODE 200V 20A TO-263 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MBRB20200CT.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MBRB20200CT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SCHOTTKY DIODE 200V 20A TO-263 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MBRB20200CT.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 900 mV @ 10 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 200 V |
| Tehnoloģija | Schottky |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-263 |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 175°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Diode konfigurācija | 1 Pair Common Cathode |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 100 µA @ 200 V |
| Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi) | 20A |







DIODE SCHOTTKY 200V 20A D2PAK
DIODE SCHOTTKY DUAL 200V D2PAK

Diodes - Rectifiers - Single TO-
DIODE SCHOTTKY 200V 20A D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
DIODE SCHOTTKY 150V 20A D2PAK

SCHOTTKY DIODE 200V 20A TO-263

DIODE ARRAY SCHOT 200V 20A D2PAK

Interface

DIODE SCHOTTKY 20A 150V D2PAK