| Ražotāja daļas numurs : | DAC7564IAPWRG4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 6117 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DAC7564IAPWRG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 6117 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-TSSOP |
| Izstādes laiks | 10µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External, Internal |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 4 |
| Bitu skaits | 12 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 26 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5, ±0.1 |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Digital to Analog Converter 4 16-TSSOP |
| Datu saskarne | SPI, DSP |
| Bāzes daļas numurs | DAC7564 |
| Arhitektūra | String DAC |








IC DAC 12BIT 4CH 16-TSSOP

12-BIT, LOW-POWER, VOLTAGE-OUTPU

IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP

IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP

IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP

IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP

IC DAC 12BIT 4CH 16-TSSOP

IC DAC 12BIT 4CH 16-TSSOP

IC DAC 12BIT DUAL TTL 10WSON

IC DAC 12BIT SER 16-TSSOP