| Ražotāja daļas numurs : | CD4051BM96 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 55565 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CD4051BM96 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 55565 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Single (V +) | 3 V ~ 20 V |
| Spriegums - piegāde, divkāršs (V ±) | ±2.5 V ~ 9 V |
| Pārslēgšanās laiks (tonis, tofs) (maksimālais) | - |
| Pārslēgt ķēdi | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-14271-1 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C (TA) |
| On-State Resistance (Max) | 240 Ohm |
| Shēmu skaits | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | 1 Circuit IC Switch 8:1 240 Ohm 16-SOIC |
| Strāva - noplūde (IS (izslēgts)) (maksimālais) | 100nA |
| Šķērsruna | - |
| Uzlādes iesmidzināšana | - |
| Kanāla un kanāla atbilstība (ΔRon) | 5 Ohm |
| Channel Capacitance (CS (izslēgts), CD (izslēgts)) | 0.2pF, 30pF |
| Bāzes daļas numurs | 4051 |
| -3db Joslas platums | 20MHz |








IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC

CMOS SINGLE 8-CHANNEL ANALOG MUL

IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC

IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC

IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC
IC MUX 8:1 240OHM 16CFP
CD4051B - 8-CHANNEL ANALOG MUX/D

CMOS ANALOG MULTIPLEXER/DEMULTIP

IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC

IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC