PAG.M0.6GL.AC65JZ
Ražotāja daļas numurs : PAG.M0.6GL.AC65JZ RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : LEMO Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP Nosūtīt no : Honkonga
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr PAG.M0.6GL.AC65JZ
Ražotājs LEMO
Apraksts CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas PAG.M0.6GL.AC65JZ(1).pdfPAG.M0.6GL.AC65JZ(2).pdfPAG.M0.6GL.AC65JZ(3).pdf
Sprieguma reitings -
Izbeigšana Solder Cup
Aizsardzība Unshielded
Shell izmērs, MIL -
Shell izmērs - ievietot M06
Apvalka materiāls Polysulfone (PSU)
Shell Finish -
Sērija 1P
Primārais materiāls Plastic
Iesaiņojums Bulk
Orientācija G
Darbības temperatūra -50°C ~ 150°C
Pozīciju skaits 6
Montāžas tips Free Hanging (In-Line)
Montāžas iezīme -
Materiāla uzliesmošanas reitings -
Ievietojiet materiālu Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Iespējas Backshell
Stiprinājuma tips Push-Pull, Detent Lock
Pašreizējais vērtējums (ampēri) 6A
Kontaktmateriāls -
Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana -
Sazinieties ar Finish - Māte Gold
Savienotāju tips Plug, Male Pins
Krāsa Gray, Yellow
Kabeļa atvēršana 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)