| Ražotāja daļas numurs : | 10443.4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Conta-Clip |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PCB TERMINAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 10443.4.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 10443.4 |
|---|---|
| Ražotājs | Conta-Clip |
| Apraksts | PCB TERMINAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 10443.4.pdf |
| Wire Termination | Screw |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Griezes moments - skrūve | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Sērija | - |
| Skrūvējama vītne | M3 |
| Skrūvju materiāls - pārklājums | Steel |
| Pozīcijas uz līmeni | 11 |
| Piķis | 0.200" (5.08mm) |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 105°C |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Piesaistes orientācija | Horizontal with Board |
| Mājokļa materiāls | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Iespējas | Interlocking (Side) |
| Pašreizējais | 15 A |
| Kontaktmateriāls - pārklājums | - |
| Krāsa | Gray |
| Skavas materiāls - pārklājums | Brass |







COMP O= .114,L= .31,W= .014
Extreme Networks 10443 Compatibl

PCB TERMINAL
Extreme Compatible Active Optica
STATGUARD FLR MAT CLEANER 1QT
2" X 5" B514 GREEN FLOOR LS 20PK
2" X 5" B514 RED FLOOR LS 20PK

CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM