| Ražotāja daļas numurs : | 3AP 12-R | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Bel Fuse, Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE GLASS 12A 125VAC 3AB 3AG | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 3AP 12-R(1).pdf3AP 12-R(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 3AP 12-R |
|---|---|
| Ražotājs | Bel Fuse, Inc. |
| Apraksts | FUSE GLASS 12A 125VAC 3AB 3AG |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 3AP 12-R(1).pdf3AP 12-R(2).pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 125 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.272' Dia x 1.280' L (6.90mm x 32.50mm) |
| Sērija | 3AP |
| Reakcijas laiks | Fast Blow |
| Iepakojums / lieta | 3AB, 3AG, 1/4' x 1-1/4' (Axial) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Kušanas temperatūra I²t | 501 |
| Drošinātāju tips | Cartridge, Glass |
| DC aukstā pretestība | 0.007 Ohms |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 12 A |
| Krāsa | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 10kA |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, CSA, cULus |








FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 160MA 250VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 12A 125VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG

FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG