| Ražotāja daļas numurs : | S0603-151NJ2C | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S0603-151NJ2C |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0603 (1608 Metric) |
| Izmērs / Izmēri | 0.062' L x 0.035' W (1.58mm x 0.89mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | S0603 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 29 @ 100MHz |
| Iepakojums / lieta | 0603 (1608 Metric) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Alumina |
| Induktīvās frekvences tests | 100 MHz |
| Induktivitāte | 150 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.040' (1.02mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 1.3GHz |
| DC pretestība (DCR) | 980mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 280 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM

FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM