S0603-151NJ2C
Ražotāja daļas numurs : S0603-151NJ2C RoHs statuss : RoHS neatbilst prasībām
Ražotājs / zīmols : API Delevan Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : Sūtīšanas ceļš : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr S0603-151NJ2C
Ražotājs API Delevan
Apraksts FIXED IND 150NH 280MA 980MOHM SM
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss RoHS neatbilst prasībām
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas
Tips Drum Core, Wirewound
Tolerance ±5%
Piegādātāja ierīču komplekts 0603 (1608 Metric)
Izmērs / Izmēri 0.062' L x 0.035' W (1.58mm x 0.89mm)
Aizsardzība Unshielded
Sērija S0603
Vērtējumi -
Q @ Freq 29 @ 100MHz
Iepakojums / lieta 0603 (1608 Metric)
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Montāžas tips Surface Mount
Materiāls - kodols Alumina
Induktīvās frekvences tests 100 MHz
Induktivitāte 150 nH
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.040' (1.02mm)
Frekvence - pašrezolūcija 1.3GHz
DC pretestība (DCR) 980mOhm Max
Pašreizējais vērtējums (ampēri) 280 mA