| Ražotāja daļas numurs : | 1331R-271J |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1331R-271J.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1331R-271J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1331R-271J.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | 1331R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 45 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 270 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 300MHz |
| DC pretestība (DCR) | 160mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 530 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 530mA |








FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD

FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD

FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM

FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD

FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD

FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD

FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD

FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD

FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD

FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM