| Ražotāja daļas numurs : | 16373-1 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PWR DIST BLK 1POS 310A 600V 24PK |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 16373-1(1).pdf16373-1(2).pdf16373-1(3).pdf16373-1(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 16373-1 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | PWR DIST BLK 1POS 310A 600V 24PK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 16373-1(1).pdf16373-1(2).pdf16373-1(3).pdf16373-1(4).pdf |
| Spriegums - nominālā | 600 V |
| Tips | Power Distribution Block |
| Sērija | Magnum® 163 |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Poļu skaits | 1 |
| Iekraušanas sānu vads / stud izmērs | 1/0 - #14CU/AL; 10AL, 10 - #14CU |
| Ielādēt sānu savienojumus pa lauku | 17 |
| Iekraušanas sānu savienojuma veids | 1/4' Quick Connects |
| Line Side Wire / Stud izmērs | 350MCM (kcmil) - #6CU/AL |
| Line Side Connections per Pole | 1 |
| Līnijas sānu savienojuma tips | Screw Connection |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 310 A |








PWR DISTRIB BLOCK 3POS 310A 600V

PWR DIST BLK 2POS 310A 600V 18PK

TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM
REPLACE LATCH FOR HC-B10,B16,B24