Trīs galveno akumulatoru uzņēmumu ikgadējais ieguldījums Dienvidkorejā ir dubultojies, pārsniedzot 16 triljonus uzvaru

Nov 20,2023

Neskatoties uz neseno globālo ekonomisko lejupslīdi un samazinātām subsīdijām no dažādām valstīm, kas izraisīja pieprasījuma samazināšanos pēc elektriskajiem transportlīdzekļiem, 2023. gadā tika apstiprināta trīs galveno akumulatoru ražotāju kumulatīvā ieguldījums (LG New Energy, SK On, Samsung SDI)).Lai divkāršotu, salīdzinot ar pagājušo gadu, pārkāpjot 16 triljonus uzvarēto (aptuveni 89,28 miljardus juaņu) atzīmi.

Saskaņā ar nozares avotiem 19. novembrī, trīs galveno akumulatoru uzņēmumu kumulatīvais ieguldījums Dienvidkorejā un aizjūras tirgos šā gada pirmajā līdz trešajā ceturksnī sasniedza 16,75 triljonus uzvaru, vairāk nekā divreiz vairāk nekā 816 triljoni uzvarēti tajā pašā periodā pagājušajā gadāApvidūViņu vidū LG jaunā enerģija ir pirmā ar ieguldījumu 7,65 triljonos korejiešu valodas;SK ON ir vislielākais pieauguma temps ar ieguldījumu summu 6,6 triljoni;Samsung SDI ierindojas trešajā vietā, palielinoties par 45,4% ieguldījumu, no kuriem lielāko daļu izmanto vietējā un starptautiskā objekta uzstādīšanai un ražošanas līnijas pieaugumam Dienvidkorejā.

Saskaņā ar nozares iekšējās informācijas analīzi, trīs galvenās akumulatoru kompānijas Dienvidkorejā šogad ir palielinājušas investīcijas, daļēji sakarā ar pagaidu lēno pieprasījumu pēc elektriskajiem transportlīdzekļiem, taču ilgtermiņa izaugsmes tendence paliek nemainīga.Saskaņā ar tirgus pētījumu firmas SNE pētījumu datiem, elektrisko transportlīdzekļu pieauguma temps 2023. gadā ir samazinājies salīdzinājumā ar 2022. gadu, domājams, ka tas būs par 30,6%, par 5,8% zemāks nekā iepriekšējās prognozes.

Korejas ražotājiem ķīniešu akumulatoru ražotāji vada litija dzelzs fosfāta (LFP) bateriju jomā, kas aizņem lielu daļu pasaules tirgū ar to lielo rentabilitāti.2023. gadā Korejas ražotāji arī palielināja ieguldījumus litija dzelzs fosfāta bateriju jomā un oficiāli nolēma ienākt tirgū.

LG New Energy paziņoja, ka tā masveidā ražos LFP baterijas 2026. gadā. SK ON ir pabeidzis šādu bateriju attīstību un šobrīd ar uzņēmumu apspriež piegādes jautājumus.Tā ir nolēmusi ieguldīt 1,5 triljonus korejiešu uzvaru, lai izveidotu akumulatoru rūpnīcu Dienvidkorejā, ar mērķi līdz 2025. gadam sasniegt ražošanas jaudas mērķi 14GWH.ražošanas iekārtas.

Produkts RFQ