Sonos, ASV bezvadu skaļruņu ražotājs, paziņoja par turpmāku atlaišanu pēc 7% atlaišanas jūnijā

Nov 16,2023

Pēc 7% atlaišanas jūnijā amerikāņu bezvadu skaļruņu ražotājs Sonos nesen paziņoja, ka tā atlaiž darbiniekus, kas arī saasina uzņēmuma nesenos satricinājumus.

Galvenais produktu virsnieks Maxime Bouvat Merlin paziņoja par pārcelšanos e -pastā, kas darbiniekiem tika nosūtīts 15. novembrī.Viņš paziņoja, ka ietekmētie darbinieki saņems e -pasta paziņojumus un uzņēmumam 16. novembrī būs saruna ar atlaižamajiem darbiniekiem, bet nenorādīja atlaišanas lielumu vai skaitu.

Sakarā ar vispārēju patēriņa tehnoloģiju izdevumu palēnināšanos, uzņēmuma pārdošanas apjomi samazinājās par 6% tikko beidzās fiskālajā gadā.Bouvat Merlin paziņoja, ka jaunākie samazinājumi ir saistīti ar "produktu stratēģijas maiņu" uz iekļūšanu austiņu nozarē, nevis iepriekšējos darbības izdevumu samazinājumus.

Viņš paziņoja, ka uzņēmuma produktu portfeļa pārstrukturēšana sāksies septembrī, kā rezultātā 200 darbinieki iegūst jaunus amatus, komandas vai vadītājus.

Uzņēmums informēja darbiniekus, ka drīz notiks sanāksme ar atlikušajiem darbiniekiem, lai ieskicētu, kā komanda mainīsies.

Bouvat Merlin arī piezīmē atklāja, ka Sonos komanda ir veltīta austiņu laukam.Saskaņā ar ziņojumiem, uzņēmums vairāk nekā četrus gadus ir apņēmies izpētīt un attīstīt austiņas, taču šādi produkti vēl nav paziņoti.

Uzņēmumam ir arī komanda, kas koncentrējas uz mājas produktiem, portatīvajiem skaļruņiem un balss kontroli.

Bouvat Merlin paziņoja, ka šobrīd tiek izstrādāti jauni produkti, kurus nosaukums ir Lasso, Pinewood un Premier.

Uzņēmums sagaida, ka 2024. gada fiskālajā gadā pārdošanas apjomi ir no 1,6 miljardiem līdz 1,7 miljardiem USD, kas ir zemāka par Volstrītas prognozi.
Produkts RFQ