Sacelšanās masveidā ražos AI čipu atomu nākamā gada sākumā, izmantojot Samsung 5nm tehnoloģiju

Nov 17,2023

Sacelšanās ir korejiešu AI Fabless Startup uzņēmums, kas gatavojas izmantot Samsung 5nm ultravioleto (EUV) procesu, lai masveidā ražotu mākslīgā intelekta (AI) mikroshēmas, kas īpaši paredzētas datu centriem.

Avoti ir atklājuši, ka sacelšanās nesen ir noslēdzis līgumu ar Semive, kas ir viens no Samsung dizaina risinājumu partneriem (DSP), lai masveida ražošanai izmantotu Samsung 5nm AI mikroshēmu atomu, kas sāksies 2024. gada sākumā.

Atoms ir slavens ar savu nozares vadošo grafikas apstrādes vienības (GPU) veiktspēju, kas ir līdz 3,4 reizes efektīvāka nekā līdzvērtīgi neironu tīkla procesori (NPU).Īpaši jāatzīmē Atoma veiktspēja globālajā etalona pusvadītāju mikroshēmu veiktspējas konkursā, kas ir 1,4 līdz 3 reizes lielāks nekā konkurenti, piemēram, Nvidia un Qualcomm, piesaista lielu interesi.

Šā gada sākumā sacelšanās ražoja atomu prototipus, izmantojot Samsung MPW (Multi Project Wafer Service), kas var ražot dažāda veida pusvadītājus vienā vafelē.Šie prototipi tika piegādāti KT Cloud un IBM.

Tajā pašā laikā sacelšanās stiprina sadarbību ar Samsung Electronics, lai kopīgi izstrādātu nākamās paaudzes mikroshēmu nemiernieku, kas īpaši vērsta uz lielās valodas modeli (LLM).Rebel izmantos Samsung 4nm procesu ar mērķi pabeigt attīstību 2024. gada otrajā pusē.
Produkts RFQ