Quanta ieguldīja 79,6 miljonus USD, lai izveidotu trīs jaunas rūpnīcas Amerikas Savienotajās Valstīs vai paplašinātu servera ietilpību

Oct 12,2023

Nesen Quanta, kas tika paziņots Nešvilas, Tenesī meitasuzņēmuma QMN vārdā, iztērēs 79,6 miljonus dolāru, lai izveidotu trīs rūpnīcas Kalifornijas augu apgabalā.Ārējās spekulācijas liecina, ka trīs jaunās rūpnīcas, kas šoreiz uzbūvētas, ir paredzētas, lai paplašinātu vietējo servera ietilpību.

Tiek ziņots, ka QMN trīs rūpnīcas būvniecības projekti (Quanta ēkas 2, Quanta 5. ēka un Kvanta ēka 6), kas atrodas Kalifornijas rūpnīcas apgabalā Amerikas Savienotajās ValstīsAttiecīgi miljons, 62,4 miljoni USD un 8,5 miljoni USD.

Šā gada augustā Quanta paziņoja, ka palielinās savu kapitālu uz QMN par USD 135 miljoniem, izmantojot netiešos ieguldījumus.Kvants tolaik paziņoja, ka kapitāla pieaugums tika uzsākts, lai apmierinātu tās biznesa vajadzības, taču dažas juridiskas personas uzskatīja, ka Quanta paplašina vietējā servera jaudu, palielinot kapitālu, jo ievērojami palielinājās pasūtījumu skaits no Eiropas un Amerikas.

Pagājušajā mēnesī Yang Qi, Quanta vecākais ģenerāldirektors un Yunda Technology ģenerāldirektors, paziņoja, ka datu centri un uzņēmuma klienti paātrina mākslīgā intelekta (AI) serveru pieņemšanu, bet augšējo komponentu nav krājumu un nevar pilnībā izpildīt spēcīgus spēkus.pieprasījums.Viņš ir optimistisks, ka AI nākotnē būs attīstības tendence vismaz 5 līdz 10 gadus vai pat ilgāk.
Produkts RFQ