Iestāde: 174100 Augstas klases AI serveri tiks nosūtīti 2023. gadā un nākamgad dubultosies

Nov 18,2023

Pētniecības institūcija Digitimes paziņoja, ka ir sagaidāms, ka augstākās klases mākslīgā intelekta (AI) serveru sūtījumu apjoms 2023. gadā būs 174100 vienības, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu būs palielinājies par 415,1%;Paredzams, ka sūtījumi nākamgad sasniegs 372800 vienības, kas ir par 114,1%vairāk.

Kopš šī gada sākuma, parādoties mākslīgajam intelektam, piemēram, Chatgpt, ir palielinājies AI mikroshēmu un serveru globālais iepirkums.Institucionālie analītiķi norāda, ka nākamgad tehnoloģiju nozares krājumu līmenis pakāpeniski virzīsies uz normālu, un pusvadītāju tirgus atgriezīsies normālā trasē.Starp tām ģeneratīvās AI lietojumprogrammas pāriet no mākoņa līdz malai, kas būs noderīga personālā datora (PC) un mobilo tālruņu tirgu atkopšanai.

Paredzams, ka elektrisko transportlīdzekļu tirgus 2024. gadā saglabās 40% pieauguma tempu, un Ķīnas uzņēmumi izpētīs aizjūras biznesa iespējas.Turklāt paredzams, ka informācijas drošības tirgus saglabās divciparu gada pieauguma tempu.

Iestādes uzskata, ka piegādes ķēdes pārvaldība un izkārtojums ir īpaši svarīgi, ņemot vērā tirgus nestabilitāti, un uzņēmumiem jāapsver izmaiņas, ko izraisa neskaidri faktori, piemēram, ģeopolitiskā un piegādes ķēdes pārveidošana.
Produkts RFQ