Vingroupas amatpersona paziņoja par Vjetnamas pirmās litija dzelzs fosfāta akumulatoru rūpnīcas būvniecību ar Gotion High Tech partneri

Nov 19,2022

Securities Times E Company ziņoja, ka 18. novembrī Vingroup, lielākā privātā uzņēmumu grupa Vjetnamā, izdeva paziņojumu, kurā tika paziņots, ka tās akumulatoru ražošanas un pētniecības un attīstības uzņēmums Vines Energy Solutions un Gotion High Tech ir sadalījis vietu kopuzņēmuma rūpnīcā Yong 'Ekonomiskā zona Ha Tinh province, Vjetnama, lai ražotu litija dzelzs fosfāta baterijas, galvenokārt elektrisko transportlīdzekļu baterijām un enerģijas uzkrāšanas sistēmām (ESS).

Saprotams, ka projekta kopējais ieguldījums ir gandrīz 6,33 triljoni Vjetnamas dongu (apmēram 275 miljoni ASV dolāru), aptver 14 hektāru platību, un tā dizaina gada jauda ir 5GWh. Paredzams, ka liela mēroga ražošana sāksies 2024. gada trešajā ceturksnī, un tā kļūs par pirmo litija dzelzs fosfāta akumulatora rūpnīcu Vjetnamā.

Iepriekš Gotiona augsto tehnoloģiju investoru mijiedarbības platformā sacīja, ka uzņēmums dziļi kultivē litija dzelzs fosfāta akumulatora tehnoloģiju un klienti un tirgus to ļoti atzina ar augstas kvalitātes un drošiem produktiem. Kopš šī gada uzņēmums ir izveidojis stratēģiskas partnerības ar dažiem vadošajiem fotoelektriskajiem un enerģijas glabāšanas uzņēmumiem mājās un ārzemēs, un uzņēmuma sūtījums un tirgus telpas enerģijas uzglabāšanas jomā ir ļoti daudzsološas.

Saskaņā ar publisko informāciju, sākot ar šā gada pirmo pusi, Gotion High Tech ir uzkrājis 26 pasažieru automašīnu klientus, 14 pasažieru automašīnu klientus un 27 speciālo transportlīdzekļu lietotājus, starp kuriem pasažieru automašīnu klienti ietver Chery Automobile, SAIC GM Wuling, JAC Automobile, Chang'an Automobile, Great Wall Automobile, Nulle darbināma automašīna utt.; Nākotnē Gotion High Tech arī palielinās sadarbību ar Tata India, Volkswagen Vāciju, Vjetnamu Vjetnamu un R uzņēmumu, lai paātrinātu starptautiskā tirgus paplašināšanos. Saskaņā ar plānu Gotion High Tech 2025. gadā veidos litija akumulatora ietilpību 300GWH, ieskaitot 100GWH ārzemēs.
Produkts RFQ