Dienvidkorejas un Nīderlandes vadītāji tiekas, lai stiprinātu sadarbību pusvadītāju nozarē

Nov 18,2022

Pēc Bloomberga teiktā, Dienvidkorejas prezidents Yin Xiyue un Nīderlandes premjerministrs Marks Rutte tikās un pārrunāja, kā stiprināt ekonomiskās drošības attiecības. Abas puses meklēja sadarbību mikroshēmu nozarē.

Kopīgā paziņojumā pēc samita, kas ceturtdien notika Seulā, abi līderi sacīja, ka abas puses uzsver, cik svarīgi ir turpināt nostiprināt esošo abu valstu pusvadītāju industriju, un pauda atbalstu nozares piedāvājuma elastīgumam ķēde.

Paziņojumā netika pieminēta Ķīna vai Amerikas Savienotās Valstis, kā arī nav pieminēta nekāda informācija par abu valstu mikroshēmu ražotāju sadarbību, cenšoties rīkoties ar Bidenes valdības pusvadītāju regulējumu.

Iepriekš, saskaņā ar Nikkei News, holandiešu fotolitogrāfiskais gigants ASML izveidos tehnoloģiju bāzi Dienvidkorejā, lai uzlabotu ražošanas aprīkojuma veiktspējas "pārstrādes" procesu un sniegtu tehnisku atbalstu klientu uzņēmumiem. Bāze atradīsies Huachengā, apmēram 40 kilometrus uz dienvidiem no Seulas, ar kopējo ieguldījumu 240 miljardi (181 miljons ASV dolāru) un 16 000 kvadrātmetru platība.
Produkts RFQ