Intel Wafer Foundry Service vadītājs atkāpās!

Nov 22,2022

Saskaņā ar reģistru, Intel OEM pakalpojuma vadītājs Randhir Thakur ir atkāpies no amata. Analītiķi sacīja, ka nākamajos gados uzņēmums būs "ārkārtīgi grūts".

Intel e -pastā sacīja, ka Takurs "ir nolēmis atkāpties no amata un meklēt iespējas ārpus uzņēmuma". Bet "viņš paliks amatā līdz 2023. gada pirmajam ceturksnim, lai nodrošinātu vienmērīgu pāreju uz jauno vadītāju."

Saskaņā ar ziņām, Intel pārstāvis Viljams Moss apstiprināja ziņas.

"Mēs pateicamies Takuram par lielo progresu, ko viņš ir guvis IFS (Vafer Foundry Service), un par pamata uzlikšanu Intel, lai kļūtu par pasaules klases lietuvi." Moss sacīja paziņojumā.

Metjū Ramsajs, Kovena pusvadītāju analītiķis, sacīja, ka viņam ir līdzsvarots skats uz Intel krājumiem. Intel tuvākajā laikā būtu grūti, un nav noteikts, vai pārveidošanas plāns varētu būt veiksmīgs. Pēc viņa domām, pēc grūtā 2022. gada 2023.-2024. Gads Intel var būt īpaši grūts.

Intel OEM serviss ir daļa no Kissinger's IDM 2.0 stratēģijas. Plāns ir dubultot ražošanu līdz 2025. gadam un pārspēt TSMC un Samsung progresīvas mikroshēmas ražošanas jomā. Saskaņā ar datiem trešajā ceturksnī Intel OEM pakalpojumi radīja tikai 171 miljonu dolāru, kas bija 1,1% no uzņēmuma ieņēmumiem 15,3 miljardu dolāru vērtībā tajā pašā laika posmā.
Produkts RFQ