Dienvidkorejas prezidenta birojs: Musks Dienvidkoreju uzskata par investīciju priekšmetu numur viens

Nov 24,2022
Pēc Digitimes teiktā, saskaņā ar Dienvidkorejas prezidenta Yin Xiyue biroju, Tesla izpilddirektors Elons Musks sacīja, ka, viņaprāt, Dienvidkoreja ir pirmā ieguldījumu izvēle.


Pēc Yin Xiyue biroja teiktā, runa nāca no virtuālas Musk un Yin Xiyue tikšanās. Musks sacīja, ka pēc visaptveroša ieguldījumu apstākļu pārskatīšanas viņš pieņems jebkādu ieguldījumu lēmumu, ieskaitot cilvēkresursus un tehnoloģijas.

Yin Xiyue arī klausījās Muska plānu būvēt vēl vienu super rūpnīcu Āzijā, lai ražotu elektriskos transportlīdzekļus. Tesla galvenā rūpnīca Āzijā atrodas Šanhajā, Ķīnā - tās ietilpība nesen ir dubultojusies līdz aptuveni 1 miljonam automašīnu gadā.

Pēc Yin Xiyue biroja teiktā, Musks arī pauda vēlmi aktīvi ieguldīt Dienvidkorejas elektriskajā transportlīdzekļu uzlādēšanas infrastruktūrā un ievērojami paplašināt piegādes ķēdes sadarbību ar Dienvidkorejas uzņēmumiem. Yin Xiyue birojs sacīja, ka Musks prognozēja, ka līdz 2023. gadam no Dienvidkorejas uzņēmumiem iegādāto detaļu skaits palielināsies līdz vismaz 10 miljardiem USD.

Tesla pārstāvji nekavējoties neatbildēja uz e -pastiem, kuri meklē komentārus.

Tesla ir iegādājies daudzas korejiešu izgatavotas automātiskās detaļas, ieskaitot ilgtermiņa akumulatoru piegādātāju LG Energy Solution Ltd. Faktiski Seoul Daol Investment & Securities Co. analītiķis Jeon Hyeyoung pagājušajā mēnesī sacīja, ka LG Energy perspektīva ir optimistiska, daļēji tāpēc, ka palielināsies pieaugums, daļēji tāpēc Tesla Šanhajas rūpnīcas iznākums.

LG Energy jūnijā paziņoja, ka, lai izveidotu jaunu 4680 akumulatora ražošanas līniju, tā tērēs 452 miljonus dolāru. Tesla nāca klajā ar nākamās paaudzes bateriju paaudzi kā atslēgu lētāku un populārāku elektrisko transportlīdzekļu atbloķēšanai.

Dienvidkorejā atrodas arī Hyundai Motor Co. un Kia, divi lielākie automašīnu ražotāji pasaulē, un citi akumulatoru ražotāji, piemēram, SK on Co. un Samsung Sdi Co. Tas ir galvenais tās ekonomikas izaugsmes dzinējspēks un uzskata, ka tās augstais -Tech piegādes tīkls ar Amerikas Savienotajām Valstīm ir ļoti svarīgi.

Augustā Bidenes valdība parakstīja Inflācijas samazināšanas likumu, kas izslēdz nodokļu stimulus ārzemēs saliktiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Tā rezultātā Dienvidkorejas ASV attiecības ir saspringtas.

Papildus Ķīnai, kur Tesla ir daudz uzņēmējdarbības, Dienvidkoreja nav pirmā valsts reģionā, kas piesaista muskusu.

Yin Xiyue arī sacīja Muskam, ka Korejas valdība aktīvi uzlabos noteikumus, kas ārvalstu investoriem var radīt grūtības veikt uzņēmējdarbību Dienvidkorejā.
Produkts RFQ