Sony palaiž zemāko enerģijas patēriņa IoT kompozītmateriālu mikroshēmojumu

Nov 25,2022

Pēc Eenews teiktā, Sony Semiconductor Izraēla ir ieviesusi mikroshēmojumu liela mēroga lietu interneta tīkliem ar 5G, satelīta un LPWAN savienojumiem, kuriem, domājams, ir viszemākais enerģijas patēriņš.

ALT1350 ir pirmais mikroshēmojums pasaulē, kas apvieno šūnu LTE-M/NB IoT ar sub GHz zema enerģijas platuma tīkla (LPWAN) komunikācijas protokolu, satelīta savienojamību (NTN) un sensoru centru, kas atbalsta AI.

Salīdzinot ar pašreizējo paaudzi, gaidīšanas režīma (EDRX) enerģijas patēriņš mikroshēmojumā tiek samazināts par 80%, un enerģijas patēriņš, nosūtot īsziņas, tiek samazināts par 85%. Visaptveroši uzlabojumi sistēmas jaudas pārvaldībā četras reizes ir palielinājuši tipisko ierīču akumulatora darbības laiku, ļaujot vairāk funkcionalitātes ar mazākām baterijām.

Uz ISIM balstītais mikroshēmojums atbalsta nobriedušu izlaiduma 15 LTE-M/NB IoT programmatūras kaudzi un nākotnē būs savietojams ar 3GPP 17. izlaidumu, lai nodrošinātu 5G tīkla apkalpošanas laiku un darbību.

Sub GHz un 2,4 GHz integrētie raiduztvērēji atbalsta viedo skaitītāju, viedo pilsētu, izsekotāju un citu ierīču hibrīdu savienojumus. Tas atbalsta IEEE 802.15.4 balstītus protokolus, piemēram, WI Sun, U-Bus Air un WM autobusu, kā arī citas punktu un acu tehnoloģijas. Tas atbalsta IPv4/IPv6 interneta protokolus, ieskaitot TCP/UDP, PPP, FTP, HTTP, TLS, HTTP un SSL, kā arī DTSL, MQTT, COAP un LWM2M.

Alt1350 integrē arī sensora centrmezglu, kura pamatā ir ARM Cortex-M0+kodols, lai savāktu datus no sensoriem, vienlaikus saglabājot īpaši zemu enerģijas patēriņu. Tas arī nodrošina šūnu un WI FI balstītu pozicionēšanu un ir cieši integrēts, lai nodrošinātu enerģijas optimizētu vienlaicīgu LTE un GNSS, lai pielāgotos dažādām prasīgām izsekošanas lietojumprogrammām, izmantojot vienu mikroshēmu.

Chipset izmanto ARM Cortex-M4 integrēto kontrolieri ar 1 MB NVRAM un 752KB RAM, lai palaistu IoT lietojumprogrammas, tādējādi nodrošinot malu apstrādes funkcijas, ieskaitot datu vākšanu un mazjaudas AI/ml apstrādi.

Alt1350 ietver arī lietojumprogrammu lietošanas drošības komponentus un integrētu SIM (ISIM), kas īpaši paredzēts PP-0117, lai izpildītu GSMA prasības.

"Tirgus pieprasījums pēc šī multi protokola, Ultra-Low Power IoT mikroshēmojums pieaug, un Sony Alt1350 mikroshēmojums apmierina šo pieprasījumu," sacīja Nohiks Semels, Sony pusvadītāja Izraēlas izpilddirektors. "Šis ir spēles noteikumu mainītājs, kuru mēs gaidījām. Tas atbalstīs lietu interneta izvietošanu un izmantos malu apstrādes un vairāku atrašanās vietas tehnoloģijas universālo savienojumu."

Mikroshēmojums pieņem vienu paketi. Lai arī Sony nenorāda izmēru, tas nodrošina paraugus lielākajiem klientiem un būs pieejams 2023. gadā.
Produkts RFQ