Tiek apgalvots, ka Showa Denko palielina ražošanu Taivānā un Japānā un paplašina pusvadītāju pulēšanas šķidruma ražošanu par 20%

Aug 03,2022

Nikkei otrajā vietā ziņoja, ka Showa Denko materiāli (Showa Denko materiāli, kas agrāk bija pazīstami kā Hitachi Chemical), Showa Denko meitasuzņēmums, ieguldīs apmēram 20 miljardus jenu, lai palielinātu ražošanu Taivānā un Japānā. Ražošana, mērķis ir palielināt pulēšanas šķidruma ražošanas jaudu pusvadītāju materiāliem par aptuveni 20%. Sakarā ar 5G viedtālruņu popularitāti, ir palielinājušās prasības par pusvadītāju veiktspēju, un ir palielinājies ražošanas inženierijā nepieciešamo slīpumu skaits, palielinot pieprasījumu pēc pulēšanas šķidrumiem.

Starp tām Taivānas bāzes pulēšanas šķidruma ražošanas spēja tiks palielināta no 2023. gada janvāra. Papildus esošās rūpnīcas jaudas paplašināšanai Japānas Katsutas bāze arī plāno būvēt jaunu rūpnīcu, no kuras esošais esošais Iekārta, lai palielinātu ražošanu, atradīsies tajā, tiks atvērta 2024. gadā, un jaunā iekārta tiks atvērta 2025. gadā.

Ziņojumā tika norādīts, ka pašreizējais viedtālruņu un PC sūtījumu samazinājums ir izraisījis pusvadītāju pieprasījuma palēnināšanos, taču, uzlabojot pusvadītāju veiktspēju, ir palielinājies arī nepieciešamais slīpumu skaits, palielinot pieprasījumu pēc pulēšanas šķidruma palielināšanās. Saskaņā ar Showa Denko materiāliem kopš 2019. gada CMP pulēšanas šķidruma tirgus katru gadu ir palielinājies ar ātrumu vairāk nekā 10%.