Pusvadītāja ieņēmumi nākamgad var samazināties par 4,1%, un Āzijas Klusā okeāna reģions ir vissliktākais snieguma reģions

Nov 30,2022

Saskaņā ar Pasaules pusvadītāju tirdzniecības statistikas organizācijas (WSTS) prognozēšanu globālie pusvadītāju ieņēmumi 2023. gadā var samazināties līdz 556,5 miljardiem dolāru, kas ir par 4,1% mazāk nekā šogad; Atmiņas mikroshēmu pārdošanas apjomi var samazināties par 17%, kas būs produktu kategorija ar lielāko kritumu. Āzijas Klusā okeāna reģions būs vissliktākais sniegums šogad un nākamais.

WST izlaida jaunāko pusvadītāju prognozes ziņojumu (30) dienu. Paredzams, ka globālie pusvadītāju ieņēmumi šogad palielināsies līdz 580,1 miljardam ASV dolāru, kas ir par 4,4% vairāk nekā pagājušajā gadā, kas ir zemāks par 13,9% augustā.

WSTS sacīja, ka, ņemot vērā pieaugošo inflāciju un vāju pieprasījumu termināla tirgū, jo īpaši patēriņa izdevumi, aģentūra īpaši samazināja pusvadītāju ieņēmumu prognozi šim gadam. Sadalot ar produktiem, atmiņas mikroshēmu ieņēmumi var samazināties par 12,6%, kļūstot par sliktāko veiktspējas lauku. Paredzams, ka atdalīto komponentu, sensoru un analogo IC ieņēmumi joprojām palielināsies par vairāk nekā 10%, pieaugot attiecīgi 12,4%, 16,3% un 20,8%.

Globālā mērogā WST lēš, ka paredzams, ka ASV tirgus ieņēmumi pieaugs par 17%, kas ir reģions ar vislielāko pieauguma tempu; Eiropas un Japānas tirgus ieņēmumi pieaugs attiecīgi par 12,6% un 10%; Āzijas Klusā okeāna tirgus ir vissliktākais sniegums, un ieņēmumi, iespējams, samazinās par 2%.

Gaidot 2023. gadu, WSTS sagaida, ka globālie pusvadītāju ieņēmumi var samazināties līdz 556,5 miljardiem ASV dolāru, kas samazināsies par 4,1%, kas ir zemāks par sākotnējo novērtējumu par 4,6%. Atmiņas mikroshēmu ieņēmumi var samazināties par vēl par 17%, kas joprojām būs vissliktākais produkts. Paredzams, ka atdalīto komponentu ieņēmumi palielināsies par 2,8%, optoelektronikas un sensoru ieņēmumi palielināsies par 3,7%sinhroni, un analogās IC ieņēmumi palielināsies par 1,6%.

Āzijas Klusā okeāna reģions joprojām būs vissliktākais sniegums, un tirgus ieņēmumi 2023. gadā samazināsies par 7,5%,; Paredzams, ka ASV tirgus ieņēmumi palielināsies par 0,8%; Ieņēmumi Eiropā un Japānā palielināsies par 0,4%.

Tirgus izpētes organizācija IC Insights uzskata, ka paredzams, ka globālais pusvadītāju pārdošanas apjomi 2022. gadā pieaugs par 3% un noteica jaunu pārdošanas rekordu 636 miljardu dolāru apmērā. Tomēr vāja pieprasījuma, augsta krājumu un citu faktoru dēļ sagaidāms, ka kopējais pusvadītāju pārdošanas apjomi 2023. gadā samazināsies par 5%.
Produkts RFQ