SMIC International: jaunie ražošanas jauda un tehniskie mezgli pilnībā atbilst attiecīgajiem noteikumiem

Nov 12,2022

11. novembra rītā SMIC International izpilddirektors Zhao Haijun analizēja Finanšu pārskata sniegumu no makro vides, rūpniecības cikla un citiem aspektiem trešā ceturkšņa snieguma instruktāžā un atbildēja uz jautājumiem par SMIC International un aizjūras uzņēmumu sadarbību , jauno ASV eksporta kontroles noteikumu ietekme uz uzņēmumu utt.

2022. gada otrajā pusē no makro vides viedokļa globālajai rūpniecības ķēdei un reģionālajai rūpniecības ķēdei ir atšķirīgas izmaiņas un izaicinājumi uzņēmējdarbības formātos, rūpniecības nodaļas sistēma un izkārtojums tiek dziļi pielāgots, sākotnējā globālā Rūpnieciskās ķēdes cikls tiek izjaukts vai pat bloķēts, un reģionalizācijas process attīstās grūtībās un līkločos.

Zhao Haijun norādīja, ka no rūpnieciskā cikla viedokļa viedtālruņu un patēriņa elektronikas uzskaite tiek lēnām noņemta, un klienti nevēlas filmēt. Lai arī rūpniecības kontroles lauks ir salīdzinoši stabils, pieauguma temps ir ierobežots. Automobiļu termināla patēriņš ir spēcīgs, un nozarē joprojām pastāv pieprasījuma atšķirība. Zhao Haijun uzskata, ka, lai arī kopējā mobilo tālruņu nozare joprojām ir paredzēta, pateicoties uzņēmuma tiešajai saziņai ar gala klientiem, uzņēmums kopš pagājušā gada ir pielāgojis savu jaudas sadalījumu, samazinot jaudas vienošanos salīdzinoši piesātinātajās apakšnodaļās, tātad ieņēmumus Viedtālruņu ieguldījums mēnesī nedaudz palielinājās trešajā ceturksnī, kopējais patēriņa elektronikas pieprasījums bija vājš, un ieņēmumi mēnesī samazinājās par 4% mēnesī.

Kad jautātājs jautāja par ārvalstu klientu pieprasījumu pēc SMIC kapacitātes, Zhao Haijun sacīja, ka aizjūras uzņēmumi mēdz iegūt ilgtermiņa saistības no Ķīnas ražotājiem, lai piešķirtu spēju nodrošināt piegādes drošību. Viņš paskaidroja, ka pārmērīgas piedāvājuma pieredzes ietekmē dažādās nozarēs šodienas aizjūras klienti saglabās noteiktu daļu produktu, kas ražoti Ķīnas uzņēmumos. Lai nodrošinātu rūpnieciskās ķēdes drošību, viņi izveidoja stratēģisku aliansi ar SMIC International, lai iegūtu ilgtermiņa saistības attiecībā uz kapacitātes piešķiršanu. Viņš sacīja, ka SMIC sadarbība ar ārvalstu klientiem ir ļoti ātra.

Papildus nozares cikla faktoriem Zhao Haijun arī pieminēja, ka saskaņā ar sākotnējo interpretāciju SMIC klientu ražošanas jauda un tehnoloģiju mezgli pilnībā atbilst jaunajiem Amerikas Savienoto Valstu noteikumiem. Viņš paskaidroja, ka jaunie Amerikas Savienoto Valstu noteikumi galvenokārt ir vērsti uz Amerikas dizaina uzņēmumu ražošanu Ķīnā, un jaunie ietilpības un tehnoloģiju mezgli, kurus mēs tagad pievienojam, pilnībā atbilst attiecīgajiem noteikumiem. Tomēr dažiem klientiem ir nepieciešams bufera laiks, lai interpretētu jaunos ASV eksporta kontroles noteikumus. Uzņēmums turpina cieši sazināties ar klientiem un piegādātājiem, precizē dažus jēdzienus jaunajos noteikumos un novērtē ietekmi uz uzņēmumu.