Spiediena dubultā: TSMC utt. Lai atkārtoti apspriestu 2023 piedāvājumus un pasūtījumus ar automobiļu klientiem

Sep 23,2022
Digitimes ziņoja, ka TSMC un citas tīras spēles lietuvjus saskarsies ar spiedienu, lai atkārtoti apspriestu 2023 piedāvājumus un pasūtījumus ar automobiļu klientiem, liecina nozares avoti. Paredzēts, ka sarunas par atkārtotām sarunām sāksies ceturtajā ceturksnī.


Nobriedušu procesa mezglu izmantošana šajās lietuvēs ir strauji samazinājusies, jo pieprasījums pēc personālajiem datoriem un citiem patērētāju tehnoloģiju aprīkojumam ir strauji palēninājies, sacīja avoti. Automobiļu IDM ir novērojuši arī FAB izmantošanas kritumu un var samazināt to ārpakalpojumus, sacīja avoti.

Avoti sacīja, ka automātiskie oriģinālo iekārtu ražotāji un piegādātāji viens no līmeņiem vēlas atgriezt lietuvju citātus pirms pandēmijas, sacīja avoti, jo viņi ir redzējuši spiedienu uz piegādes ķēdes trūkumu. Daudzu automobiļu IC kategoriju piegāde vairs nav ierobežota, un daži mikroshēmu krājumi ir pat tuvu pirms pandēmijas, sacīja avoti.

Auto piegādātāji plāno sākt atkārtotās sarunas nākamgad, vispirms ar tīras spēles lietuvēm, sacīja avoti. Paredzams, ka kopējais automobiļu IC trūkums ir uzlabojies, un ir paredzams, ka 2023. gada pirmajā pusē tas ievērojami mazinās, sacīja avoti. Šī attīstība liks tīru atskaņotāju lietuvju neizdevīgākā situācijā cenu pārrunām.

Lietuvju piedāvājumi automobiļu ICS pēdējos gados ir pieauguši, jo pieprasījums ievērojami pārspēj piegādi. Bet inflācijas spiediens un citi makro pretvēja virzieni ir aizēnojuši nākamā gada pieprasījuma perspektīvas, pamudinot auto piegādātājus atkārtoti pārbaudīt riskus un izmaksas.