Korejas plašsaziņas līdzekļi: Vafeļu lietuvju rūpniecība ir auksta, un dažu rūpnīcas pasūtījumu redzamība ir mazāka par 6 mēnešiem

Nov 11,2022
10. novembrī Dienvidkorejas plašsaziņas līdzekļu etnews ziņoja, ka globālais pieprasījums pēc Vafer lietuves ir sākusi samazināties, un dažu rūpnīcu spēju izmantošanas līmenis nav sasniedzis 100%, kas ir pilnīgi pretrunā tam, ko nozare gaidīja šī gada sākumā Appuse

Tā kā Vafer lietuvju izejvielu cena turpina pieaugt, Korejas plašsaziņas līdzekļi uzskata, ka lietuvju tirgus neizbēgami saskarsies ar peļņas samazināšanos.

Ziņojumā norādīts, ka mikroshēmu dizaina uzņēmumu lietuvju pasūtījumu skaits ievērojami samazinās, un dažu vafeļu lietuvju pasūtījuma redzamība ir pat samazināta līdz mazāk nekā sešiem mēnešiem. Vecākie vadītāji no 8 collu vafeļu lietuvju nozares sacīja: "Ir neizbēgami, ka pieprasījums nākamgad samazināsies. Dažu procesa mezglu jaudas izmantošanas līmenis nav 100%, un jauni pasūtījumi ievērojami samazināsies."


Korejas plašsaziņas līdzekļi uzskata, ka globālā ekonomikas lejupslīde ir skārusi lielas pakārtotās nozares, piemēram, viedtālruņus un personālos datorus. Pusvadītāju produktu, piemēram, enerģijas pārvaldības mikroshēmu (PMIC), displeja draivera mikroshēmu (DDI), radiofrekvences (RF) mikroshēmas, pieprasījuma izredzes uz OEM ir pasliktinājušās. Tiek atrisināta arī automašīnu pusvadītāju pieprasījuma sašaurināšanās efekts, piemēram, mikro kontroliera vienība (MCU).

Ķīna tiek uzskatīta par lielāko tirgu pusvadītāju nozarē. Korejas plašsaziņas līdzekļi sacīja, ka pārdošanas neveiksme šajā tirgū kavē vietējo mikroshēmu dizaina uzņēmumu eksportu. Korejas uzņēmuma izpilddirektors, kas piegādā auto mikroshēmas Ķīnai Pasūtījumi OEM tirgū. "

Turklāt Korejas plašsaziņas līdzekļi arī sacīja, ka vafeļu lietuves nozares pieprasījuma samazināšanās netiks atspoguļota šī gada finanšu pārskata datos, jo viņiem ir pietiekami daudz oriģinālu garu līguma pasūtījumu. Tomēr, tā kā mikroshēmu ražošanas procesam nepieciešamo izejvielu izmaksas pieaug, kamēr pieprasījums samazinās, veiktspējas samazināšanās no nākamā gada ir neizbēgama. Kāds iekšējais pārstāvis sacīja: "Silīcija mikroshēmu, dažādu materiālu, rūpniecisko gāzu un citu izejvielu pirkuma cena ir palielinājusies par aptuveni 10% katru ceturksni."