Iestāde: Paredzams, ka globālais IC tirgus atveseļosies 2023. gada otrajā ceturksnī

Nov 15,2022
Analītiķu firma IC Insights nesen atjaunināja savu tirgus perspektīvu. Tiek prognozēts, ka pēc tam, kad globālais IC tirgus šā gada trešajā ceturksnī samazinājās par 9%, 2022. gada ceturtajā ceturksnī tas turpinās samazināties un 2023. gada pirmajā ceturksnī, un kopš tā laika kļūs par septīto ceturkšņa "trīs pēc kārtas" samazināšanos "kopš tā laika", kopš tā laika "samazināsies" samazinās ". Ierakstītais IC tirgus.


Iepriekšējos ekstrēmos tirgus apstākļos vēsturē trīs secīgi samazinājumi 2001. gadā bija īpaši milzīgi, kā rezultātā tajā gadā samazinājās par 33% pasaules IC tirgus lieluma samazināšanās, kas uzstādīja vēsturisko rekordu.

Aģentūra arī norādīja, ka kopš 70. gadu vidus IC tirgus nav samazinājies vairāk par trim ceturtdaļām pēc kārtas. Ņemot to vērā, ir sagaidāms, ka tirgum 2023. gada otrajā ceturksnī būs liela stabilizācijas varbūtība. Aģentūra sagaida, ka pašreizējā ceturksnī tirgus nedaudz pieaugs par aptuveni 3%, bet ikgadējie IC pārdošanas apjomi joprojām ir Paredzams, ka samazināsies par 6%.