Huawei izlaiž nākotnes dzelzceļa mobilo sakaru sistēmas risinājumu Vācijā

Sep 24,2022

Pēc ziņu aģentūras Siņhua teiktā, nesen Huawei, kas piedalās Starptautiskajā dzelzceļa tranzīta tehnoloģiju izstādē Berlīnē, Vācijā, izlaida nākotnes dzelzceļa mobilo sakaru sistēmas risinājumu, kura mērķis ir palīdzēt nozarei izveidot drošāku, efektīvāku un inteliģentāku dzelzceļa mobilo sakaru komunikāciju Sistēma

According to the report, the 9th Huawei Global Rail Summit will be held on the 22nd, with the theme of "Helping Rail Digitalization and Creating New Value in the Industry", discussing the development trend and challenges of smart rail, and looking forward to the dzelzceļa tranzīta nākotne. Sanāksmē Huawei izlaida nākotnes dzelzceļa mobilās sakaru sistēmas risinājumu, kura mērķis ir palīdzēt nozarei izveidot drošāku, efektīvāku un gudrāku dzelzceļa mobilo sakaru sistēmu.

Sanāksmē piedalījās Fransuā Davena, Starptautiskās dzelzceļa savienības ģenerāldirektors, Wang Guoyu, Huawei "lidostas un dzelzceļa korpusa" galvenais operāciju vadītājs un pārstāvji no globālās dzelzceļa nozares, piemēram, Itālijas un Singapūras.

Intervijā ar ziņu aģentūras Siņhua reportieri Vangs Guou sacīja, ka dažādu valstu un reģionu dzelzceļa komunikācijas attīstības posmi ir nevienmērīgi, un nākotnes dzelzceļa mobilās sakaru sistēmas saderīgais raksturs palīdzēs 4G, 5G un citām dažādām paaudzēm Bezvadu sakaru tehnoloģijas standartā. Saskaņā ar stabilu evolūciju un integrētu attīstību.

Ziņojumā tika norādīts, ka 13. Berlīnes Starptautiskās dzelzceļa tranzīta tehnoloģijas Expo tika atvērts 20. datumā, un izstādē piedalījās tādi Ķīnas uzņēmumi kā CRRC un Huawei. Expo notiek ik pēc diviem gadiem, un tā ir lielākā izstāde dzelzceļa tranzīta jomā pasaulē.