Kods atkal? Amerikas Savienotās Valstis apsver iespēju ierobežot atmiņas mikroshēmu ražošanas aprīkojuma eksportu virs 128 slāņiem uz Ķīnu

Aug 02,2022

Amerikas Savienotās Valstis apsver iespēju ierobežot ASV mikroshēmu ražošanas aprīkojuma sūtījumus Ķīnas atmiņas mikroshēmu veidotājiem, sacīja četri cilvēki, kas pazīstami ar šo lietu. Saprotams, ka ASV amatpersonas aizliegs eksportu uz Ķīnu no aprīkojuma, ko izmanto, lai izveidotu NAND atmiņas mikroshēmas ar vairāk nekā 128 slāņiem.

Ja plāns piepildās, tas varētu kaitēt arī tādiem uzņēmumiem kā Dienvidkorejas atmiņas čipu gigants Samsung, sacīja avoti. Pārcelšanās centīsies arī aizsargāt Western Digital Corp., vienīgo ASV Memory Chips veidotāju un Micron Technology Corp., kas kopā veido apmēram ceturto daļu NAND mikroshēmu tirgus.

Tomēr visi avoti sacīja, ka ASV valdības apspriedes šajā jautājumā ir agrīnā stadijā, un nav izstrādāti ierosinātie noteikumi.

Lūgts komentēt iespējamo gājienu, Tirdzniecības departamenta pārstāvis, kas pārrauga eksporta kontroli, neapsprieda iespējamos ierobežojumus, bet atzīmēja, ka "Bidenes administrācija ir vērsta uz kompromitēšanas (Ķīnas) centieniem ražot uzlabotus pusvadītājus, lai risinātu ievērojamus ASV. Nacionālās drošības risks. "

Nav skaidrs, kāda ietekme šiem iespējamiem ierobežojumiem varētu būt uz citiem ķīniešu spēlētājiem.