Broadcom oficiāli meklēja Eiropas Savienības apstiprinājumu par VMware iegādi 61 miljardu ASV dolāru apmērā

Nov 16,2022

Pēc Bloomberg teiktā, Chip Giant Broadcom ir pieteicies Eiropas Savienībā mākoņdatošanas uzņēmuma VMware iegūšanai par 61 miljardu dolāru, cenšoties nokārtot konkurences pārskatu un pabeigt nepieciešamo soli lielākajai iegūšanai pusvadītāju vēsturē.

Tiek ziņots, ka pēc vairāku mēnešu iepriekšējām diskusijām ar ES apvienošanās un apvienošanās regulatoriem Broadcom oficiāli lūdza apstiprinājumu no varas iestādēm 15. datumā. Eiropas regulatori noteica 20. decembra termiņu pārskatīšanai vai padziļinātai izmeklēšanai, kas var aizkavēt procesu apmēram 90 darba dienām.

Mēs esam pārliecināti, ka šis darījums neradīs nekādas konkurences problēmas, un mēs ceram sadarboties ar Eiropas Komisiju visā procesā, Broadcom sagaida, ka šī sadarbība tiks pabeigta 2023. fiskālajā gadā.

Šis darījums ir viens no lielākajiem ieguvumiem tehnoloģiju industrijas vēsturē, otrais tikai Microsoft spēles uzņēmuma Activision Blizzard iegāde Microsoft 75 miljardu dolāru vērtībā. VMware iegāde paplašinās Broadcom programmatūras produktu portfeli. Turklāt Broadcom 2018. gadā ir iegādājies uzņēmuma programmatūras ražotāju CA Technologies un Symantec uzņēmuma drošības biznesu 2019. gadā.

Šī gada maijā Broadcom paziņoja, ka ir ieguldījis 61 miljardu dolāru, lai iegādātos VMware, lai iesaistītos programmatūras nozarē. Broadcom izpilddirektors Hock Tan nesen sacīja, ka iegādes lieta aptver trīs tēmas, proti, Multi Cloud, Cloud vietējās programmatūras izstrādi un cenu noteikšanu. Nākotnē VMware dalība nodrošinās programmatūras un aparatūras risinājumu kopumu, lai apmierinātu uzņēmuma mākoņa vajadzības.