Analītiķi slavēja jaunus servera produktus un AMD LED mikroshēmu krājumus augstāk

Nov 14,2022
Saskaņā ar Alpha meklēšanu, AMD akciju cena šīs nedēļas beigās vadīja pusvadītāju augstāku, jo analītiķi uzslavēja uzņēmuma jauno servera mikroshēmu, un norādīja, ka Dr. Lisa Su vadītais uzņēmums turpināja izdarīt spiedienu uz Intel vērtīgos tirgos.

Metjū Brisons, Wedbush Securities analītiķis, piešķīra AMD vērtējumu par tirgus pārspēšanu un mērķa cenu 100 USD. Viņš norādīja, ka uzņēmums varēja īslaicīgi satvert "pole pozīciju" ar saviem jaunākajiem produktiem ar zemu konfigurāciju un joprojām sacensties ar Intel, bet, salīdzinot ar Intel, tas nodrošināja "galveno jaunināšanas" produktus.

Ziņojumā klientiem Bryson rakstīja: "Pašlaik tas liek intel konkurēt niknāk ar Ice Lake platformu, kurai ir grūti saglabāt savu daļu konkurencē ar Milānu. Lai gan Sapphire Rapids vajadzētu būt konkurētspējīgākam nekā Ice Ezers, mēs ticam, ka, kad tas nāks, tā spēks un sniegums joprojām būs daudz zemāks nekā Dženovai. "

AMD piektdien pieauga vairāk nekā par 6,6% līdz USD 73 pēcpusdienas tirdzniecībā, kas ir augstākais līmenis vairāk nekā mēnesī.

Turpretī Intel arī ieguva, pieaugot par 2,4% līdz USD 30,58. AMD konkurente Nvidia pieauga gandrīz par 3% līdz tirdzniecībai ar USD 162,52.


Pusvadītāju aprīkojuma ražotājs ASML pēc investora rīkošanas pieauga gandrīz par 2,5% līdz USD 574,54. Izpilddirektors Pīters Veninks sacīja, ka pat tad, ja Ķīna tiktu izslēgta, uzņēmuma izredzes nākamajos gados nemainīsies.

Veninks sacīja investoriem, ka viņš sagaida, ka ģeopolitiskā situācija neļaus Ķīnai "absolūti" izslēgt no jebkādas izaugsmes, bet, ja tā, pieprasījums pāriet arī uz citām vietām.

Pēc Reuters teiktā, Wenningke tika citēts, sakot: "Šie FAB tiks uzbūvēti citās vietās. Var būt īslaicīgas problēmas. Bet galu galā šīs mikroshēmas joprojām ir jāražo. Tāpēc tam nebūs lielas ietekmes uz 2030. gada izredzēm .

Piektdien pieauga arī ASML konkurenti, pieaugot lietišķajiem materiāliem, LAM Research un KLA Corp., kas palielinājās no 3% līdz 6%.

Teksasas instrumentu, Micron Technologies, Broadcom un vairāku citu uzņēmumu akcijas pieauga par 2% vai vairāk.

Pēc trešā ceturkšņa rezultātu paziņošanas, investīciju kompānija Mizuho sacīja, ka, neraugoties uz vājo personālo datoru sektoru, tas joprojām varētu redzēt spēku no AMD datu centra un spēļu produktu līnijas.