| Ražotāja daļas numurs : | MBN802-8C40G |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | iBASE Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CUSTOM, INTEL DENVERTON C3758, 8 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MBN802-8C40G |
|---|---|
| Ražotājs | iBASE Technology |
| Apraksts | CUSTOM, INTEL DENVERTON C3758, 8 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Sardzes taimeris | Yes |
| Video izejas | DisplayPort, DVI, HDMI, VGA |
| USB | USB 3.0 (2) |
| Glabāšanas interfeiss | SATA III |
| Ātrums | 2.2GHz |
| Izmērs / Izmēri | 8.190" x 9.060" (208.02mm x 230.12mm) |
| Sērija | - |
| RAM ietilpība / instalēta | 64GB/0GB |
| Jauda (vatos) | 40W |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 60°C |
| Sēņu skaits | 8 |
| Formas faktors | - |
| Paplašināšanas vietne / autobuss | PCIe |
| Ethernet | GbE (6) |
| Digitālās I / O līnijas | - |
| Galvenais procesors | Atom C3758 |
| Dzesēšanas veids | Heat Sink |
| Analogais ievade: izeja | - |







CUSTOM, LGA1151 8TH GENERATION C
CUSTOM, LGA1151 6TH GENERATION X
CUSTOM, AMD G-SERIES SOC, GX-412
CUSTOM, LGA1151 6TH GENERATION C
CUSTOM, AMD EPYC EMBEDDED 3201
CUSTOM, INTEL XEON PROCESSOR D-2
CUSTOM, INTEL ATOM N3350 SOC, DU
CUSTOM, LGA1151 8TH GENERATION X
CUSTOM, AMD EPYC EMBEDDED 3151
CUSTOM, INTEL ATOM N3350 SOC, DU