MMF25SFRE732R
Ražotāja daļas numurs : MMF25SFRE732R
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES SMD 1% 1/4W MELF
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : MMF25SFRE732R.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr MMF25SFRE732R
Ražotājs Yageo
Apraksts RES SMD 1% 1/4W MELF
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas MMF25SFRE732R.pdf
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts MELF
Izmērs / Izmēri 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sērija MMF
Pretestība 732 Ohms
Jauda (vatos) 0.25W, 1/4W
Iepakojums / lieta MELF, 0204
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C