MMF207FRE787R
Ražotāja daļas numurs : MMF207FRE787R
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES SMD 1% 0.6W MELF
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : MMF207FRE787R.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr MMF207FRE787R
Ražotājs Yageo
Apraksts RES SMD 1% 0.6W MELF
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas MMF207FRE787R.pdf
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts MELF
Izmērs / Izmēri 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sērija MMF
Pretestība 787 Ohms
Jauda (vatos) 0.6W
Iepakojums / lieta MELF, 0207
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C