| Ražotāja daļas numurs : | Y6072100K000S9L |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 100K OHM 1/5W .001% RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Y6072100K000S9L.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | Y6072100K000S9L |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | RES 100K OHM 1/5W .001% RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | Y6072100K000S9L.pdf |
| Tolerance | ±0.001% |
| Temperatūras koeficients | ±0.2ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm) |
| Sērija | VHP203 |
| Pretestība | 100 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.2W, 1/5W |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.395" (10.03mm) |
| Iespējas | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Foil |







RES 9.998K OHM .3W .1% RADIAL

RES 100K OHM 1/5W .1% RADIAL

RES 100 OHM 1/5W 0.01% RADIAL
RES 9.9995KOHM 0.3W 0.01% RADIAL

RES 100 OHM 1/5W .1% RADIAL

RES 100K OHM 1/5W .01% RADIAL
RES 9.9995K OHM .3W .1% RADIAL
RES 9.9998K OHM 0.3W 0.001% RAD

RES 100K OHM 0.01% 1/5W RADIAL

RES 100 OHM 1/5W .01% RADIAL